Кращі черевики для військових. Топ-3 тактичного взуття

13.04.2016 12.25

Світовий ринок тактичного спорядження дуже різноманітний і асортимент армійських черевиків, звісно, широкий. Кожна держава намагається підтримувати власного виробника, тож виготовляє обмундирування для армії на своїх підприємствах або ж на приватних всередині країни.

Єдині стандарти бойових черевиків є хіба що в НАТО. Проте й там окремі зразки мають суттєві технологічні відмінності. В даному контексті хотілося б розповісти про найвдаліше, найтехнологічніше, але й найдорожче тактичне взуття.

Розпочати слід з черевиків Danner Acadia виробництва США, чия надійність вражає. Вони розроблялися для жорстких умов експлуатації, значних ударів об перешкоди. Широка і товста підошва Vibram Sierra зі скловолокном забезпечує хороше зчеплення на різних поверхнях, зокрема й у вогку погоду. А в поєднанні з агресивним протектором дозволяє зберігати впевнену стійку і в бою, і під час тренувань на полігоні.

wp-content/uploads/2016/04/5433_p_11_img_0002.jpg

Крім того, внутрішній шар виготовлений за технологією Dri-lex, що забезпечує вихід випаровувань і швидке висихання. Підкладка також стійка до появи неприємного запаху і цвілі в теплу погоду. Це взуття схвалене корпусом морської піхоти США і коштує в Україні близько 6 тисяч гривень.

Ще одним хорошим зразком армійських черевиків є Rothco Deployment також американського виробництва. Товста підошва і сталевий супінатор значно знижують удари та підвищують підтримку як при швидкому бігу, так і під час повільної ходьби. До того ж протектор дозволяє втриматися навіть на мокрих каменях і не ковзатиме.

wp-content/uploads/2016/04/5433_p_11_img_0004.jpg

Черевики спроектовані таким чином, що при тривалому носінні не виникає дискомфорту, а за потреби їх можна швидко зняти за допомогою бокової блискавки. Основним їхнім недоліком є вага, яка трохи більша, ніж у конкурентів. В Україні Rothco Deployment можна придбати за понад 2 тисячі гривень.

Британські Magnum Spider 8.0 є одними з найулюбленіших черевиків спецпризначенців та військових по всьому світу. Адже вони ідеально підходять для багатогодинного носіння. Сітчаста підкладка Spider дозволяє ногам «дихати».

wp-content/uploads/2016/04/5433_p_11_img_0003.jpg

Верх черевиків виконано зі спеціальної шкіри та сітчастої тканини. Він обтягує литки та щиколотки таким чином, що навіть після тривалої ходьби в умовах різного рельєфу нога не ковзає всередині черевика та залишається надійно зафіксованою. Отже, можна бути впевненим, що це взуття не натре ногу. В Україні такі черевики обійдуться приблизно в 4 тисячі гривень.

Микола ФЕДОРКІВ

загрузка...
Loading...

Коментарі