Прифронтове весілля військових молодят розчулило мешканців Авдіївки

Військовий автомобіль, військові водій, фотограф і оператор, а за тамаду – командир частини.
Це справжнє військове весілля в Авдіївці. Надзвичайно скромне, але зі смаком, інакше у прифронтовій зоні не буває

Віктор Муженко: Про Крим і не тільки…

Про шанс для українського Криму – операцію Генштабу, яка могла завадити Росії провести песеводореферендум на півострові. Про те, чому не збивали російські літаки, які завозили військових у Крим. Про бої і мінометні обстріли на межі між материком і кримським півостровом

Мамине серце

… Мирослава твердо знає, що робитиме, коли її підрозділу доведеться вирушити на Схід. Вона разом із бойовими побратимами помститься за наших хлопців, за вірних і безстрашних синів, які віддали життя за цілісність й недоторканність Батьківщини.

Михайлове «воскресіння»

Михайло прокинувся вночі від бажання курити. У приміщенні було темно, холодно, якось дивно пахло. Чоловік не міг збагнути, де він. Намарне намагався зібрати до купи уривки спогадів. Відчинив двері. У сусідній кімнаті жінка-медпрацівник глянула на нього переляканими очима. А коли попросив цигарку – медсестра ледь не знепритомніла. Молода працівниця моргу в Артемівську вперше побачила воскреслого небіжчика. Збагнувши в чому річ, він з усмішкою вимовив: «Отже, житиму довго». І цим повернув її до тями

Віктор Муженко: «Позиція була, є і залишається: рішення про вогонь у відповідь приймають командири»

Українські підрозділи, які перебувають на лінії розмежування, в разі загрози мають право на вогонь у відповідь.

Андрій Ковальчук: У Луганському аеропорту я був змушений викликати вогонь на себе

… проблема полягала в тому, що у нас було недостатньо командирів і начальників, спроможних прийняти рішення. Неприйняття рішення погіршує будь-яку справу. Бувало таке, що неправильно прийняте рішення через певний час давало результат. Знаходячись в аеропорту, я був вимушений викликати вогонь по собі.

Дозор богов войны

Нынешнее развитие боевых действий на Донбассе – это в основном борьба артиллерии. Но глаза людей прикованы к бойцам на передовой, а о рыцарях больших калибров, как правило, все забывают. Поэтому, в очередной раз обращая внимание на тех, кто воюет сейчас на передовой, вспомните об артиллеристах. Они – молот Тора, смерть с неба, молнии Зевса, они – Боги этой войны. Пусть их рука будет твёрдой, буссоль – отремонтированной, а СОБ – удачливым и опытным. Пусть стволы их орудий не будут изношены. Пусть они бьют точно в цель.

Життя, що пахне порохом

– Я тебе покараю, полковнику! – кричав у слухавку один із старших командирів.
– Покараєте, коли повернуся із зони АТО, а спочатку зроблю свою справу, – відрізав Андрій Ковальчук