Візит в Україну голови Військового комітету НАТО є свідченням незмінної підтримки – Віктор Муженко

20.04.2016 21.32

Віктор Муженко зустрівся з головою Військового комітету НАТО генералом Петером Павелом

Начальник Генерального штабу ЗС України генерал армії України Віктор Муженко зустрівся з головою Військового комітету НАТО генералом Петром Павелом. Про це повідомляє «ЗСУ інфо».

Вони обговорили поточну обстановку на сході України та можливі варіанти її розвитку.

Окремою темою для обговорення стала реформа Збройних Сил України в контексті розвитку їх оперативних спроможностей, рівня навченості військ з урахуванням досвіду АТО, а також переходу на стандарти НАТО.

Оцінюючи масштаби проведених заходів реформування, голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел відзначив, що задоволений побаченим.

– Проведена робота вражає, особливо якщо взяти до уваги те, що на сході України тривають бойові дії, – сказав Петр Павел.

Візит високопоставленого представника НАТО в Україну є свідченням незмінної підтримки України, вважає Віктор Муженко.

– Візит голови Військового комітету НАТО в Україну у надзвичайно складний для країни час є свідченням незмінної підтримки структурами Альянсу процесів, що відбуваються в нашій державі, та постійної допомоги, яка надається Організацією Північноатлантичного договору на шляху ліквідації збройного конфлікту й проведення реформ в оборонній сфері, – зазначив начальник Генерального штабу.

загрузка...
Loading...

Коментарі