Військовослужбовці ЛитПолУкрБриг та люблінські вогнеборці провели спільне тренування

28.04.2016 20.56

LITPOLUKRBRIG

28 квітня, Люблін, Польща – на другому поверсі штабу командування LITPOLUKRBRIG під принтером загорілася картонна коробка з-під паперу. За таким сценарієм в багатонаціональній бригаді розпочалося тренування з пожежної безпеки із залученням люблінських вогнеборців, спеціальної техніки і обладнання.

– Згідно задуму, умовний вогонь розповсюдився по усіх поверхах всередині будівлі. Для візуалізації і реалістичності ми використовували спецобладнання, що імітує дим. Працівники будівлі, відчувши загоряння, повідомили чергового спеціалізованої охорони і командування бригади, – розповів Влодзімеж Древняк, інспектор з пожежної безпеки командування LITPOLUKRBRIG.

Через інтенсивність вогню і високу концентрацію диму особовий склад управління бригади евакуювався за межі будівлі. На місце події прибули вогнеборці, які врятували заблокованих осіб та винесли з вогню поранених.

Після тренування військовослужбовці з Литви, Польщі та України оглянули обладнання люблінських вогнеборців, їх однострої та попрактикувалися гасити полум’я самотужки.

– Тренування стало хорошою можливістю для нас випробувати взаємодію з пожежними службами міста, вивчити порядок рятувальних дій фахівцями та перевірки готовність реагувати на такі ситуації. Навіть за непередбачуваних умов наш багатонаціональний штаб повинен бути здатним швидко і професійно реагувати на загрози, – додав полковник Володимир Юданов, заступник командира LITPOLUKRBRIG.

Олександр ГАЙН

загрузка...
Loading...

Коментарі