Віктор Муженко: Попереду – надзвичайно насичений рік бойової підготовки

27.01.2017 14.10

З початку цього року ми впроваджуємо нові підходи та методи в систему підготовки військ
З початку цього року ми впроваджуємо нові підходи та методи в систему підготовки військ

«Попереду – надзвичайно насичений рік бойової підготовки» – зазначив генерал армії України Віктор Муженко на зустрічі з командувачем Командування підготовки 7-ї армії США бригадним генералом Ентоні Агуто.
Під час зустрічі сторони обговорили особливості спільних заходів підготовки українських підрозділів у рамках Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG – U) та перспективи розширення існуючих форматів співпраці.
«Із початку цього року ми впроваджуємо нові підходи та методи в систему підготовки військ. Ми вже перейшли на модульні програми бойової підготовки, які дозволяють ефективніше готувати особовий склад за визначеними напрямками. З урахуванням досвіду АТО буде змінено й тривалість та інтенсивність підготовки спеціалістів окремих військових спеціальностей» – повідомив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України.
Він поінформував про готовність української сторони продовжити тісну співпрацю з американськими союзниками та висловив сподівання на її експертну та матеріально-технічну допомогу у становленні навчальних центрів Збройних Сил України, які мають відповідати найкращим західним стандартам.
У свою чергу бригадний генерал Ентоні Агуто наголосив на незмінній позиції американської сторони щодо нарощування спільних заходів підготовки. Зокрема він зазначив: «Наша підтримка Збройних Сил України та спільні плани – непорушні. Підтвердженням цьому є вказівки, які я отримав від вищого військового керівництва перед сьогоднішнім приїздом в Україну».

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

загрузка...
Loading...

Коментарі