Віктор Муженко: Організатори змагань високо оцінюють рівень підготовки наших танкістів

12.05.2017 18.35

fvu6y47r

Під час Дня високоповажних гостей танкових змагань “Сильна Європа”, у четвер 11 травня, до Графенвіра завітали представники керівного складу збройних сил країн-учасниць. У коментарі засобам масової інформації щодо перебігу танкового біатлону начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко зазначив:

– Перший раз український танковий взвод, українські танкісти беруть участь в міжнародних змаганнях такого рівня. Для нас це дуже цікаво в плані накопичення та обміну досвідом. Ми багато бачили цікавих елементів, які нам треба ввести в практику навчання наших військ саме в питаннях обладнання навчально-матеріальної бази полігонів. Те, що стосується настрою – настрій бойовий… Організатори змагань дуже високо оцінюють рівень підготовки наших танкістів, особливо вражає те, що у всіх них наявний бойовий досвід, це дає нам певну фору.

Щодо технічних та конструктивних особливостей техніки різних країн, начальник Генерального штабу ЗС України зауважив, що наші танки не поступаються іноземним, але за деякими параметрами потребують доопрацювання.

– Наші танкісти на незнайомій місцевості, без будь-якого тренування, виконували вправи з першого разу. Це дуже приємно, що вони показують такий високий рівень підготовки. Нам не соромно, ми ними пишаємось! — наголосив він

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

загрузка...
Loading...

Коментарі