В Міноборони починаються масштабні кадрові чистки

30.03.2016 11.11

wp-content/uploads/2016/03/12109123_500135063488168_1772532670053719973_n.jpg

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак на своїй сторінці у facebook анонсував масштабні кадрові чистки в Міноборони.

“Перше, я прийняв рішення щодо оптимізації штатної структури Міністерства оборони України та перегляду функціональних обов’язків офіцерів міністерства. Мушу визнати, що неможливо працювати ефективно при такому роздутому штаті – 770 посад лише у Міністерстві оборони України. У нас забагато людей, які за своїми здібностями просто не можуть приймати рішення, а знаходяться ці люди на відповідальних посадах. Тому, ретельний аналіз виконавської діяльності, аудит функціональних обов’язків на предмет відсутності дублювання функцій та аудит нормотворчої бази – ось основні кроки реформ.” – зазначив керівник оборонного відомства.

Також в повідомленні йдеться про те, що потрібні чіткі вимоги, які містяться у наказах та інструкції до виконання наказів.

“Нам потрібно дуже багато чого міняти, бо система, яка існує зараз – не працює. Саме зважаючи на ці факти, я прийняв рішення щодо оптимізації чисельності Міністерства, паралельно буде йти робота по іншим органам управління. Прийняття рішень щодо оптимізації чисельності особового складу відбуватиметься лише після проведення переатестації кожного офіцера. Під час переатестації буде з’ясовано, чи відповідає військовослужбовець займаній посаді, якщо військовослужбовець підтвердить свої професійні здібності, – йому буде запропоновано відповідну посаду, або посаду, яку він займав раніше, або посаду у територіальних органах управління.” – повідомив Степан Полторак.

Також після підписання Директиви та проведення переатестації особового складу планується перерозподілити функціональні обов’язки всіх офіцерів, а також деякі повноваження заступників Міністра та начальників департаментів, йдеться в повідомленні. Під час проведення переатестації, військовослужбовці пройдуть випробування поліграфом.

“Ще раз хочу наголосити, що суть оптимізації полягає не у механічному скороченні, а у ґрунтовній роботі щодо перегляду ролі кожного військовослужбовця під час виконання службових обов’язків.” – зазначив Міністр оборони України.

загрузка...
Loading...

Коментарі