Україна і Вишеградська четвірка: новий формат поглиблення співпраці

25.06.2017 08.24

Під час зустрічі
Під час зустрічі

Українська делегація на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України взяла участь у засіданні начальників генеральних штабів країн Вишеградської четвірки та країн Балтії, що відбулося 21 – 22 червня 2017 року в м. Кракові (Республіка Польща).

Зустріч у такому форматі проводилася вперше. Основну увагу в ході засідання було приділено перспективам посилення практичного військового співробітництва вісьмох східноєвропейських країн – України, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Литви, Латвії та Естонії.

Генерал армії України Віктор Муженко поділився із колегами поглядами та підходами української сторони щодо безпекової ситуації у регіоні та перспектив розвитку партнерства.

У своєму виступі він запропонував конкретні шляхи активізації військової співпраці у форматі «Вишеградська четвірка + країни Балтії + Україна».

Окрім участі у спільному засіданні, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України провів низку двосторонніх зустрічей у ході яких обговорювалися питання обміну досвідом, навчання та спільної підготовки військ, матеріально-технічної допомоги тощо.

В України є надійні друзі.
В України є надійні друзі.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

 

загрузка...
Loading...

Коментарі