У Повітряному командуванні «Захід» проведені збори зі зв’язківцями

28.04.2016 22.47

Збори зі зв’язківцями

У Повітряному командуванні «Захід» проведені дводенні збори з керівним складом частин та підрозділів зв’язку, радіотехнічного забезпечення, автоматизації та інформаційних систем.

Головна мета заходу – поглиблення теоретичних та практичних навичок особового складу, впровадження досвіду АТО, що був набутий офіцерами зв’язку під час виконання бойових завдань на передовій. Про це «ЗСУ інфо» повідомили у прес-центрі командування.

Особливу увагу на зборах приділяється вивченню сучасних цифрових засобів зв’язку, організації заходів матеріально-технічного та тилового забезпечення підрозділів в польових умовах, надання першої медичної допомоги, евакуації поранених тощо.

Досвідом організації харчування особового складу в польових умовах з колегами поділилася позаштатний кухар полку зв’язку старший солдат Оксана Глухова, якій довелося годувати своїх побратимів в районі виконання бойових завдань в зоні проведення АТО.

Керівник зборів начальник відділу зв’язку, радіотехнічного забезпечення, автоматизованих систем управління та інформаційних систем полковник Ігор Прокоплюк зауважив: «В ході заходу особовий склад мав можливість практично відпрацювати ряд питань, серед яких підготовка до здійснення маршу, дії особового складу щодо відбиття нападу на колонну під час руху та евакуація автомобільної техніки».

загрузка...
Loading...

Коментарі