У Миргороді військового льотчика визнали «Людиною року»

24.12.2016 20.29

  1. 1111113
  2. 1111114
  3. 1111112

 

Льотчик-ас Олександр Оксанченко став переможцем в номінації «Відкриття року» XVII загальноміського відкритого рейтингу популярності «Людина року-2016». Урочиста церемонія нагородження переможців відбулась в Палаці культури Миргорода. Про це «ЗСУ інфо» повідомили офіцер-прес-секретар 831-ї бригади тактичної авіації Світлана Борисова.

Маючи за плечима роки вислуги та чималу кількість годин нальотів, цьогоріч льотчик став справжньою зіркою міжнародних авіаційних показів в Європі: Данія, Румунія, Чехія, Словаччина, Мальта. Продемонстрував найкращі результати серед льотчиків-пілотажників на бойових літаках, за що отримав нагороди від командувачів Повітряних Сил іноземних держав. Демонструючи свою майстерність, Олександр Оксанченко гідно представив Україну на міжнародному рівні, а про миргородського повітряного аса заговорила світова спільнота.

– Я щиро вдячний за визнання. Хочу подякувати всьому особовому складу 831-ї бригади тактичної авіації, який забезпечує недоторканість повітряних кордонів країни. Це наша спільна нагорода, – сказав Олександр Оксанченко.

загрузка...
Loading...

Коментарі