У Львові відбувся урочистий концерт з нагоди Дня Повітряних Сил

06.08.2016 00.36

 1. 001
 2. 004
 3. 007
 4. 019
 5. 025
 6. 026
 7. 035
 8. 038
 9. 041
 10. 044
 11. 047
 12. 050
 13. 053

5 серпня в Повітряному командуванні «Захід» відбувся урочистий концерт з нагоди святкування 12 річниці професійного свята – Дня Повітряних Сил. Про це «ЗСУ інфо» повідомили в прес-центрі Повітряного командування. Концерт розпочався хвилиною мовчання за загиблими, які поклали своє життя за вільну Україну.

– Ми відзначаємо цю дату в умовах неприхованої військової агресії, на полях бойових дій, коли кращі воїни віддають своє життя за незалежну Україну. Впевнений, що особовий склад Повітряного командування «Захід» і надалі гідно нестиме високе звання захисників неба Вітчизни. Ціную Вашу відданість, мужність та професіоналізм. Переконаний, що спільними зусиллями ми повернемо мир на нашу землю і виконаємо поставлені бойові завдання, – сказав у привітальній промові тимчасово виконуючий обов’язки командира ПвК «Захід» полковник Олександр Кухаренко.

На урочистостях були присутні представники державних органів влади та місцевого самоврядування, які в свою чергу нагородили військовослужбовців, що відзначилися, наручними годинниками та пам’ятними монетами. Крім того багатьох військовослужбовців за значний внесок у справу розвитку та забезпечення життєдіяльності Повітряних Сил Збройних Сил України, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язку було заохочено подяками та грамотами від командування.

Приємною несподіванкою для особового складу став власне концерт за участю громадянських активістів, співаків та танцювального колективу.

Співачка та волонтерка Софія Федина, українська співачка Аничка, народний артист України Олег Лихач та Зразковий дитячий театр танцю «Левеня» під керівництвом Наталі Бондарчук подарували свої композиції та привітали авіаторів із професійним святом.

На завершення військові висловили слова вдячності артистам, після чого останні відвідали музей історії Повітряного командування «Захід» та залишили свої враження і побажання в книзі відвідувачів.

загрузка...
Loading...

Коментарі