У Генеральному штабі ЗС України підписали меморандум з колишніми бійцями АТО

09.04.2016 12.38

зустріч начальника Генштабу генерала армії України Віктора Муженка з представниками громадської організації

У Генеральному штабі ЗС України відбулась зустріч начальника Генштабу генерала армії України Віктора Муженка з представниками громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО», яку очолює Микола Кобільник.

– Ми обговорили весь спектр варіантів взаємодії між громадською організацією та Генеральним штабом Збройних Сил України і дійшли повного розуміння важливості військово-патріотичного виховання молоді та цільової підготовки майбутніх захисників України, – говорить Віктор Муженко. – За результатами зустрічі уклали Меморандум про співпрацю.

Одним з нині діючих спільних проектів є тренувальні курси для військовослужбовців у 169-му навчальному центрі в Десні, де колишні бійці АТО діляться бойовим досвідом.

– Організація була зареєстрована у 2014 році, але практично діяти вона почала лише минулого року, коли члени організації почали звільнятись за демобілізацією, – повідомив голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Микола Кобільник. – Головна ідея організації – військово-патріотичне виховання молоді та підтримка Збройних Сил, наприклад, у вигляді підготовки бійців, що згодом направляться у зону бойових дій. Зараз на Львівщині започатковуємо те, що було свого часу забуте, це ДПЮ, допризовна підготовка юнаків. Заняття з молоддю вже тривають, але хотілося б, щоб наша програма була б підтримана державою і ДПЮ була введена до шкільних навчальних програм.

Серед інших ініціатив ГО – створення комісії по розподілу житла та земельних ділянок для учасників АТО у міській раді Львова. А ще – допомога сім’ям загиблих та інвалідів.

– Сьогодні ми опікуємося на 17 такими сім’ями, – говорить Микола Кобільник.

загрузка...
Loading...

Коментарі