У Десні начальник Генерального штабу Віктор Муженко зустрівся з сержантами

08.04.2016 11.26

Віктор Муженко

В ході поїздки на Чернігівщину Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко зустрівся з сержантським складом, який служить у 197 центрі підготовки сержантського складу та проходить навчання в центрі. Про це Головнокомандувач написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Віктор Муженко та сержанти обговорили ряд питань, починаючи від розширення організаційно-штатної структури установи, впровадження в життя курсу підготовки сержантського складу, який напрацьовано з урахуванням методик та систем країн-членів НАТО, і завершуючи чутливими питаннями соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом.

«Поінформував про заходи, які здійснюються керівництвом Генштабу, для підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців, в тому числі в питаннях напрацювань щодо компенсацій за піднайом житла.

Окремо йшлось про систематизацію та коригування грошового забезпечення контрактників в залежності від рівня професійної підготовки та посади, яку обіймають», – написав Віктор Муженко.

загрузка...
Loading...

Коментарі