Студенти-медики в обов’язковому порядку проходитимуть військову підготовку

01.04.2016 11.45

Медики

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (щодо проходження студентами вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов’язковому порядку). За це рішення проголосували 232 народні депутати із 349 зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроектом пропонується встановити, що військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу на добровільних засадах проходять громадяни України, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, крім осіб, зазначених в абзаці другому частини другої вказаної статті, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

У абзаці другому йдеться про те, що військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов’язковому порядку проходять громадяни України, які здобувають освітній ступінь вищої освіти у вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладах України, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Крім того, зазначається, що порядок проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу визначається Кабінетом міністрів України за поданням Міністерства оборони України, погодженим з центральним органом виконавчої влади в галузі освіти і науки, а підготовки офіцерів запасу медичної служби – також з центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров’я.

загрузка...
Loading...

Коментарі