«Сплановані на 2016 рік заходи реформ виконані майже на 100%», — Степан Полторак

11.07.2017 15.30

4ed25befb08b722e6232741b9281af0f6a2d6156

У Києві відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Главою представництва НАТО в Україні паном Александером Вінніковим та іноземними стратегічними радниками, які надають дорадчу допомогу у проведенні реформ у Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

Про це повідомили в прес-службі Міноборони.

Глава вітчизняного оборонного відомства поінформував учасників зустрічі щодо попередніх підсумків виконання заходів з реформування Міноборони та ЗС України, а також планів майбутньої спільної роботи.

— Проведену на виконання дорожньої карти реформ у Міністерстві оборони та Збройних Силах України роботу можна оцінити в цілому позитивно, але потрібно приділяти більше уваги змістовному наповненню заходів, — зауважив генерал армії України Степан Полторак.

За словами Міністра оборони України, з цією метою найближчим часом розпочне роботу Центр управління змінами — орган, який займатиметься своєрідним аудитом та координацією реформ, що відбуваються та заплановані на рівні Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України, та оптимізацією ресурсів для проведення цієї діяльності.

a7845f85166f4a12c2c6fffc666de8a9f055c823

Серед основних досягнень на шляху реформи Міністр оборони України відзначив розподіл повноважень між Міністерством оборони та Генеральним штабом ЗС України, планування діяльності оборонного відомства на основі спроможностей, впровадження принципів демократичного цивільного контролю тощо.

У цьому контексті генерал армії України Степан Полторак наголосив, що останні значущі зміни у діяльності вітчизняного оборонного відомства стали можливими завдяки у тому числі плідній роботі іноземних радників.

— Робота іноземних радників дає свої результати, — зазначив він.

За словами глави оборонного відомства, пріоритетними завданнями на майбутнє є зміцнення кадрового потенціалу Міністерства оборони та професіоналізація Збройних Сил України, подальше впровадження планування на основі спроможностей з максимально ефективним використанням наявних ресурсів та їх вчасним поповненням, набуття Збройними Силами України критеріїв НАТО і досягнення ними сумісності зі ЗС держав-членів Альянсу.

Також Міністр оборони України відзначив важливість відродження вітчизняного оборонно-промислового комплексу і постачання до Збройних Сил України новітніх зразків озброєння та військової техніки, а також здійснення необхідних заходів спрямованих на протидію існуючим та потенційним загрозам.

загрузка...
Loading...

Коментарі