Ще одного загиблого бійця АТО індентифікавано та перепоховано

18.04.2016 13.39

У Луганській області на Старобільському цвинтарі проведено процес перепоховання останків учасника антитерористичної операції Володимира Сльоти, який героїчно загинув 5 вересня 2014 року біля Щастя.

Так, протягом півтора року тривав складний процес ідентифікації українського воїна і увесь цей час він був похований під табличкою «тимчасово невідомий Герой України». Процесами встановлення особистості та організації перевезення тіла до Вінниччини, звідки він родом, керував офіцер групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» старший лейтенант Ігор Тютьков.

– Напередодні завершилася повторна експертиза ДНК, по якій остаточно встановлено його ім’я і тепер нашого воїна буде поховано зі всіма військовими почестями у Вінницькій області. До речі, зразок ДНК був узяти з недопалка, що був знайдений у будинку Володимира. Загиблий герой захищав країну у складі добровольчого батальйону «Айдар» і на його рахунку чимало подвигів, – зауважив старший лейтенант Ігор Тютьков.

Під час ексгумації тіла на Старобільському цвинтарі були присутні військово-патріотичні та волонтерські організації Вінниччини і Луганщині, ветерани батальйону «Айдар» та також інші. Панахиду за загиблим бійцем провів військовий капелан отець Олександр Дячук, а салютна група з числа військовослужбовців Збройних Сил України супроводила траурну процесію трикратними залпами з автоматів.

За словами офіцерів групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» на кінець 2014 року у Старобільську було поховано 37 невідомих учасників АТО. На даний же час, там залишається 21 герой, особистість яких ще встановлюється.

Довідка: Володимир Васильович Сльота народився у 1967 році на Вінниччині в селищі Кожухівка. Учасник Євромайдану він з літа 2014 року боровся із ворогом у складі добровольчого батальйону «Айдар». Володимир героїчно загинув 5 вересня 2014 року біля міста Щастя в ході запеклого бою з бойовиками, в якому загинуло ще 8 його побратимів.

Підготував прес-офіцер ОТУ «Луганськ» зони АТО Дмитро Горбунов

загрузка...
Loading...

Коментарі