Програмісти Житомирського військового інституту перемогли в конкурсі NASA Space Apps Challenge

28.04.2016 00.42

Житомирський військовий інститут

У період з 22 по 24 квітня 2016 року на базі IT-кластера Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету (ІТ-Альянс 4.0) відбувся Міжнародний конкурс з програмування NASA Space Apps Challenge – 2016. Цей захід проводиться з 2012 року під егідою Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (США), проте в Україні конкурс було організовано вперше, повідомляє прес-служба інституту.

До складу команди учасників від навчального закладу увійшли доцент кафедри автоматизованих систем управління підполковник В.Воротніков начальник наукової лабораторії підполковник Д. Федорчук, курсанти Б.Довгополий і О. Межерицький.

Міжнародний конкурс одночасно проводився в 170 країнах світу, 35 з яких вели он-лайн трансляцію заходу.

Команда військового інституту представила проект DronProtect у номінації «Don’t Crash My Drone» («Не розбий мого дрона»). Завдання полягало в розробці програмної геоінформаційної системи, що дозволяло б операторам малих безпілотних літальних апаратів дізнаватися якнайбільше про погодні умови в районі польотів, позиціонувати дрон у сервісах Google і визначати закриту для польотів зону в радіусі 5 миль відповідно до поточних GPS-координат дрона.

За рішенням журі конкурсу переможцями одноголосно було визнано команду Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, а розроблений проект запропоновано до подальшої участі для отримання гранту.

загрузка...
Loading...

Коментарі