Працівники військоматів Волині долучились до благодійної акції

07.04.2016 13.04

Працівники військоматів Волині долучились до благодійної акції

В Україні триває акція зі збору пластикових кришечок з метою їх подальшої переробки. На виручені від продажу вторинної сировини кошти здійснюється протезування воїнів АТО, які втратили кінцівки під час боїв на Донбасі.

До цієї всеукраїнської акції приєдналися працівники військових комісаріатів Волинської області. Військовослужбовці за контрактом, мобілізовані, офіцери та працівники ЗС України, які проходять службу у Волинського обласному та Ковельському об’єднаному міського військових комісаріатів упродовж декількох місяців зібрали понад 20 кілограмів кришок від пластикової тари, які були передані керівнику відділу проектів громадської організації «Фундація розвитку громад» Олені Ярощук.

ГО «Фундація розвитку громад» займається проектом зі збору вторинної сировини та вкладання коштів у виготовлення протезів для українських воїнів у Волинській області та, зокрема, у місті Луцьку. Крім того, додає Олена Ярощук, це також чималий внесок для збереження навколишнього середовища, адже це перший вагомий крок у сортуванні відходів. Кришки будуть передані одному з українських підприємств, які займаються сортуванням, переробкою та реалізацією вторинної сировини.

Заступник військового комісара по роботі з особовим складом Волинського облвійськ комісаріату підполковник Ігор Підлісний додав, що Волинські комісаріати завжди готові долучитися до акцій, метою яких є допомога воякам АТО.

– Серед працівників військових комісаріатів області багато військовослужбовців, які самі виконували бойові завдання у зоні АТО. Допомогти бойовим побратимам, які втратили на війні здоров’я – наш обов’язок, – говорить офіцер. – Тому, коли ми дізнались про таку акцію, то охоче приєднались до неї.

Додамо, що пластикові кришки виготовлені з поліетилену високого тиску (HDPE), мають за закупівельними цінами високу вартість. Для того, щоби назбирати грошей на виготовлення одного високоякісного індивідуального протезу, потрібно зібрати та переробити близько 80 тис. кришок.

Володимир Скоростецький

загрузка...
Loading...

Коментарі