Оголошено переможців флешмобу «ПовітряніСилиНеймовірні»

04.08.2016 15.52

345

Оголошені переможці флешмобу #ПовітряніСилиНеймовірні, ініційованого Повітряним командуванням «Захід» з нагоди святкування 12 річниці Дня Повітряних Сил. Ними стали патріотична група в соціальній мережі Facebook «Military aviation», в особі адміністратора Андрія Пільщикова та офіцера газети «Народна армія» підполковника Володимира Скоростецького. Саме їхні світлини та девізи отримали найбільше вподобань. Про це «ЗСУ інфо» повідомили у прес-центрі ПвК «Захід».

Приз у 40 кілограмів шоколаду переможці вирішили передати дітям-сиротам. Сьогодні Повітряне командування «Захід» передало солодкий приз Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Згодом солодощі, що були надані волонтерами, вирушать до Львівського дитячого будинку №1 та Червоноградської школи інтернату для дітей-сиріт.

За словами начальника відділу соціального захисту і виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Лесі Солтис, приємною несподіванкою для них стала така увага військових. Вона запевнила, що дітки зможуть скуштувати такий солодкий подарунок в найближчий час. Леся Солтис від імені малечі висловила щирі слова вдячності переможцям конкурсу та особовому складу Повітряного командування «Захід» Повітряних Сил Збройних Сил України.

загрузка...
Loading...

Коментарі