На Волині військові відзначили волонтерів медалями та грамотами

12.04.2016 20.49

На Волині військові відзначили волонтерів медалями та грамотами

Від імені військового комісара Волинського обласного військового комісаріату відзнаки волонтерам Волинського обласного центру допомоги учасникам антитерористичної операції, що діє при Волинській облдержадміністрації, передали заступники військового комісара підполковники Ігор Підлісний та Андрій Кузьма.

– Годі оцінити вклад волонтерів у розвиток сучасного українського війська, – підкреслив підполковник І.Підлісний. – З початком АТО громадськість та волонтери стали надійною опорою армії та держави. Тому сьогодні ми із задоволенням вручили грамоти та пам’ятні медалі «Волонтер – з Україною в серці» керівнику Волинського обласного центру допомоги учасникам АТО Олексію Кушнєру та його заступникам Тетяні Должко та Андрію Попику.

Центр допомоги учасникам антитерористичної операції створений для допомоги демобілізованим учасникам АТО. Робота Центру пов’язана з юридичними питаннями, медичною допомогою, соціальною адаптацією, роботою з волонтерськими спілками та організаціями, що діють на території Волинської області, а також взаємодія з Центрами інших областей. Чітка координація між обласними Центрами та Центром у Києві дає змогу збільшити можливості допомоги для ветеранів АТО та їхніх родин. Окрім безпосередньої матеріальної та фінансової допомоги бійцям на передовій, волинські волонтери організували за напрямками роботу щодо освіти та працевлаштування колишніх воїнів АТО, їх реабілітацію та психологічну підтримку, допомагають у оформленні юридичних документів тощо. Загалом, волонтерська діяльність нараховує десятки постійно діючих проектів.

– Офіцери військкомату завітали у Центр допомоги учасникам АТО з ось такою несподіванкою – відзнаками нашої роботи. Нашій співпраці ось вже як півроку, – ділиться враженнями волонтерка Тетяна Должко. – Від військових ми отримали нагороди та грамоти. Дякуємо Вам за розуміння, підтримку та допомогу. Чесно зізнаюсь, саме з військкоматом у нас склалась найефективніша співпраця!

Володимир Скоростецький

загрузка...
Loading...

Коментарі