На один день львівські школярі відчули себе солдатами. ФОТО

18.06.2016 17.37

1-1

Під час літніх канікул для учнівської молоді одного з військових містечок Львівщини у військових частинах, де командирами полковник Володимир Мельник та полковник Михайло Донченко, організували День відкритих дверей. Такий захід став вже традиційним. Хлопці та дівчатка мали можливість ознайомитись з повсякденною діяльністю військовослужбовців, побутом солдатів, оглянути казарму, їдальню, переглянути відеофільм про історію та бойовий путь частини. Про це повідомляє «ЗСУ інфо».

Найцікавішим в екскурсії стала демонстрація зброї та засобів індивідуального захисту військовослужбовця в бою. Кожен бажаючий мав можливість приміряти бронежилет, каску, потримати в руках автомат або кулемет, виконати норматив по одяганню протигаза, кинути з окопу навчальну гранату – одним словом уявити себе справжнім солдатом. Також школярі із захватом спостерігали за діями зенітно-кулеметного розрахунку під час відбиття повітряного нападу противника.

Ініціатором заходу військово-патріотичного виховання виступило Західне регіональне представництво Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства. Є надія, що такі заходи будуть сприяти вихованню молодих патріотів Держави та посприяють на їх рішення пов’язати своє майбутнє життя зі Збройними силами України.

Юрій Давидов. Фото автора

загрузка...
Loading...

Коментарі