На Львівщині начальник Генерального штабу перевірив підготовку армійських розвідників

28.04.2016 21.13

Віктор Муженко

У четвер, 28 квітня, начальник Генерального штабу –Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко здійснив раптову перевірку ходу бойової підготовки та злагодження одного з окремих підрозділів армійської розвідки, що навчається на полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині.

Головнокомандувача ЗС України цікавила ефективність нововведень у процесі бойової підготовки військ, які запроваджуються з урахуванням досвіду АТО та переходу українського війська до стандартів підготовки НАТО.

На різних ділянках місцевості, у рамках тактико-спеціального двостороннього навчання з бойовою стрільбою, армійські розвідники продемонстрували дії розвідпідрозділу в оборонному бою з переходом до рейдових дій. У ході заняття відпрацьовувались не лише навички управління боєм командирів, тактичні дії особового складу, але й психологічна стійкість та фізична витривалість особового складу при веденні бойових дій.

Віктор Муженко наголосив, що інновації, запроваджені у навчальний процес, загалом позитивно впливають на рівень навчання воїнів.

– Солдати та офіцери демонструють добрий рівень підготовки. У особистому спілкуванні також схвально відгукуються про нові запровадження. На найближчому етапі ця система не потребуватиме перегляду, – зазначив він.

Як повідомив начальник Генерального штабу, армійські розвідники тренуються з використанням елементів навчальної програми, що має назву «Бойова Армійська Система». Скорочено – «БАРС». Розроблена фахівцями ЗС України з урахуванням провідного світового досвіду для підрозділів Сил Спеціальних Операцій, вона є своєрідною базовою платформою для підготовки армійської розвідки, спецпризначенців та частин ВДВ. Програма включає у себе заняття зі спеціальної тактики, застосування зброї, вогневої підготовки тощо.

– З часом ця система буде доповнюватись новими елементами. А також інтегруватись у навчальний процес усіх видів та родів військ Збройних Сил України. Зараз базовий курс триває близько 2-х місяців. Згодом, для досягнення максимальної ефективності, термін підготовки збільшать до трьох, – підкреслив Віктор Муженко.

Володимир Скоростецький

загрузка...
Loading...

Коментарі