Міністр оборони України у прямому ефірі Deutsche Welle відповів на запитання щодо подій на Сході України. ВІДЕО

17.05.2017 09.02

wp-content/uploads/2017/05/bez-imeni-1.png
У рамках офіційного візиту Міністра оборони України до ФРН генерал армії України Степан Полторак у прямому ефірі німецького телеканалу Deutsche Welle відповів на запитання щодо подій на Сході України.

Під час прямого ефіру Міністр оборони України розповів про порушення Російською Федерацією Мінських домовленостей, а також перебіг збройного конфлікту, який триває на Донбасі. Глава вітчизняного оборонного відомства повідомив німецьким глядачам про чисельність українських військовослужбовців, які загинули внаслідок збройного протистояння на Сході України, та про жертви з боку мирного населення.

Степан Полторак повідомив глядацьку аудиторію про постійні провокації, які проводять бойовики псевдореспублік. Йшлося також про останні події, які сталися в місті Авдіївка, де внаслідок обстрілів російсько-окупаційними військами загинули мирні мешканці та залишилися сиротами маленькі діти.
Міністр оборони України у прямому ефірі німецького телеканалу Deutsche Welle відповів на запитання щодо подій на Сході України.

загрузка...
Loading...

Коментарі