Лейтенантів ВДВ тестують на полігоні

10.04.2016 12.52

Збори з лейтенантами на полігоні навчального центру ВДВ

На полігоні навчального центру ВДВ тривають навчально-методичні збори з лейтенантами, які цьогоріч закінчили військові виші. Мета зборів – оцінити рівень теорії і практики, отриманий у навчальних закладах.

З офіцерами працюють досвідченні інструктори-учасники АТО з Командування, навчального центру та бригад ВДВ. Про це «ЗСУ інфо» повідомили у прес-службі Командування ВДВ.  (Переглянути всі фото з занять можна тут).

Підготовка лейтенантів триває вдень і вночі. Дії на полі бою, стрільба з різних положень, переміщення різноманітними способами, на техніці і без неї – той перелік питань, що відпрацьовують офіцери.

Одним з етапів підготовки є водіння техніки, на якій безпосередньо виконує бойові завдання особовий склад аеромобільних батальйонів ВДВ.

– Майданчик для здачі нормативів з водіння колісної техніки з механічною або автоматичною коробками передач налічує 5 навчальних місць,– розповідають лейтенанти. – Щоб отримати відмітку «відмінно», ми повинні виконати усі вправи не більш ніж за 5,5 хвилин і без жодної помилки. З іншого боку, понад 3 помилки і більш ніж 7,5 хвилин – це «незадовільно.

На інших навчальних місцях десантники вдосконалюють вишкіл у веденні вогню зі стрілецької зброї та протитанкових засобів, метання гранат, вчаться азам тактичної медицини, проходять психологічну підготовку.

– Офіцер-десантник має уміти все. Стріляти з різних видів зброї, водити будь-яку техніку, що знаходиться на озброєнні ВДВ, мати високий фізичний рівень, бути психологічно стійким. Тільки так можна стати командиром, фахівцем, професіоналом, – зазначає командувач Високомобільних десантних військ генерал-майор Михайло Забродський.

загрузка...
Loading...

Коментарі