Кулеметний парк 128-ї бригади повністю модернізований – Роман Доник

20.04.2016 16.28

Кулеметний парк 128-ї бригади повністю модернізований

Кулеметний парк (калібром 12,7 мм) 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади повністю модернізований новими комплектами. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав відомий волонтер і блогер Роман Доник, повідомляє «ЗСУ інфо». Мова йде про кулемети ДШКМ. Вони з’явились у підрозділах з початком війни на Сході країни, коли виникла необхідність озброєння військових частин крупнокаліберними засобами.

«Навчання розрахунків закінчено. Третя партія навчених кулеметників приступила до роботи. Далі тільки підвищення рівня по роботі з оптикою. В принципі, підтверджується досвід попередніх місяців. Абсолютне незнання матчастини, як зброї, так і балістики боєприпасів. Людей просто ніколи і ніхто не вчив працювати з цими кулеметами. Літератури не було. Інструкторів і поготів. Зустрічаються самородки як виняток. Але є хороша мотивація і бажання вчитися. Абсолютно всі бійці зацікавлені», – пише Роман Доник.

Начальником Генерального штабу ЗСУ генералом армії України Віктором Муженком була підтримана ініціатива щодо навчання кулеметників ДШКМ на базі 169-го навчального центру.

«НГШ повністю підтримав. З наступного тижня займаємося навчанням інструкторів у Десні. Потім через Десну будуть проходити всі, хто працює з ДШК.»

Як зазначає волонтер, наступною на черзі буде модернізація парку двох механізованих бригад.

загрузка...
Loading...

Коментарі