Авіатори на Полтавщині влаштували «День відкритих дверей»

01.07.2016 21.51

DSCN2952

30 червня 2016 року в Миргородській бригаді тактичної авіації відбувся «День відкритих дверей». Мета заходу – популяризація та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо проходження військової служби за контрактом. Познайомитись із авіаційною технікою та вправністю особового складу частини з`їхалась допризовна молодь та громадяни призовного віку з усієї Полтавської області.

На вулиці лив рясний дощ, який аж ніяк не лякав відвідувачів військової частини. Особовий склад бригади тактичної авіації постійно несе бойове чергування з охорони державного кордону та здійснює протиповітряну оборону важливих державних об’єктів. За рівнем підготовки льотного складу, бойових можливостей авіаційної техніки авіаційна бригада на Полтавщині посідає одне із провідних місць у Повітряних Силах ЗС України.

Протягом двох годин близько 200 гостей частини знайомились з життям та побутом авіаторів, дізнавалися про бойовий шлях бригади, дивилися показові заняття, спілкувались з керівним та особовим складом бригади. Гості з цікавістю оглянули адміністративно-господарську територією бригади. Фахівці роти охорони, після ознайомлення учасників заходу з внутрішнім порядком свого підрозділу, влаштували показові виступи. За сценарієм диверсійно-розвідувальна група причаїлась за дерев’яним загородженням. Інша група вдало виявляє замаскованого ворога, атакує, застосовуючи ручні гранати та маскуючись за димовою завісою, та знешкоджує. Поруч на столі військовослужбовці демонструють зразки стрілецької зброї та розповідають про особливості застосування кожного виду озброєння.

Найбільший інтерес викликав статичний показ зразків авіаційної техніки та техніки наземного забезпечення польотів.

Технік винищувача СУ-27 відповідає на всі запитання, яких у молоді чимало. Їх цікавить все – починаючи від загальної характеристики літака і закінчуючи особливостями приземлення, заправки, пілотування тощо.

– Літаки СУ-27 можуть бути застосовані для перехоплення повітряних цілей у широкому діапазоні висот і швидкостей польоту, у тому числі на фоні землі, і ведення дальнього та ближнього маневреного повітряного бою в будь-яких метеоумовах вдень і вночі, – розповідає технік. – Для успішного виконання бойових задач на борту встановлено сучасне прицільно-навігаційне обладнання.

Микола Віталійович, вчитель гімназії з міста Хорол, Полтавської області, неодноразово зі своїми учнями відвідує військову частину:

– Я веду військово-патріотичний клуб «Гвардія». Ми плідно співпрацюємо з миргородською бригадою тактичної авіації. Найцікавіше – це демонстрація показових польотів винищувачів. Ми обов’язково скористаємось запрошенням командира бригади та привеземо гімназистів, аби вони побачили «роботу» СУ-27 в небі.

Захід добігає закінчення. До гостей виходить командир 831 бригади тактичної авіації:

– Ви ознайомились з нашою частиною, з умовами проходження військової служби. Ми із задоволенням чекаємо кожного, хто має бажання пов’язати своє подальше життя зі Збройними Силами України та відповідає вимогам до прийняття на службу.

Світлана Борисова

загрузка...
Loading...

Коментарі