З Рівненщини відправили допомогу дітям-сиротам Донбасу і бійцям АТО

24.04.2016 22.23

Три мікроавтобуса і одна семитонна вантажівка з провіантом, засобами особистої гігієни та іншим необхідним крамом вирушили колоною з Рівненщини до воїнів АТО, дітям-сиротам і мешканцям звільнених від російсько-терористичних військ територій.

Як зазначив ініціатор збору та відправки вантажу, голова автоколони на Схід Микола Сальчук, організувати таку велику кількість «гуманітарки» допомогли священнослужителі Рівненської єпархії УПЦ. А вантажили студенти кафедри військової підготовки НУВГП та члени Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».

– Ми не стоїмо осторонь усіх подій, що пов’язані з відновленням краю, постраждалого від бойових дій і провокацій проросійських найманців. Консолідуємо суспільство довкола себе та сприяємо таким самовідданим людям як Микола Сальчук. Це наш рівненський шанс для Донбасу побачити, хто ворог, вхопитися за нашу руку допомоги, вилізти з пекла війни та відновитися, – додав заступник голови Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олександр Зайчук.

загрузка...
Loading...

Коментарі