Якщо завтра на війну: рекомендації військового ветерана США

13.04.2016 18.24

wp-content/uploads/2016/04/1460054634-995ee920aa77fa30546be76a78bc16f1.jpeg

Якщо вам незабаром доведеться вирушати на війну, то нижченаведені поради можуть виявитися для вас не зайвими. Неважливо, йдете ви добровольцем чи вас відправляють насильно і цього неможливо уникнути: якщо ви зібралися на війну – прийміть це як реальність. Зайві ілюзії шкодять людині. Таким чином, перед вами стоїть завдання – виконати свій обов’язок і повернутися додому по можливості живим і здоровим.

В ідеальному варіанті у вас є кілька тижнів. Починайте готуватися з того моменту, коли ви дізналися про майбутню відправку, не втрачайте часу.

wp-content/uploads/2016/04/armyusa1_300.jpg
На фото праворуч військовослужбовець армії США Ілля Басюк

Рекомендації написав військовослужбовець США Ілля Басюк. Йому довелося воювати в Іраку, в цілому він провів в пустелі 263 дні.

Поради:

• Напишіть заповіт: з війни не завжди повертаються … Подбайте про свою сім’ю, близьких, застрахуйте своє життя. Як правило в армії це обов’язково для всіх, але впевніться в цьому особисто. Розберіться зі своїми цивільними зобов’язаннями – машина, квартира, борги, аліменти і т.д. Заспокойте своїх рідних, будьте для них оптимістом, навіть якщо ви ним не є.

• Не втрачайте бадьорості, не панікуйте. Певна кількість страху перед майбутнім – це нормально, адже ми всі люди. Вашому майбутньому противнику теж страшно.

• Зробіть всі необхідні щеплення. Як правило, за них відповідають ваші командири, але це перш за все в ваших інтересах. У польових умовах найчастіше особовий склад хворіє всілякими хворобами, і в ваших силах зменшити ризик. Хворіти на війні абсолютно не весело. І загрозливо. Дотримуйтесь санітарної дисципліни.

• Запишіть в окремий записник всі адреси, телефони, електронні адреси близьких і потрібних вам людей; візьміть з собою і не загубіть, а особливо важливу інформацію раджу зазубрити. Візьміть з собою конверти (марки), на них можна заздалегідь написати адреси. Будьте готові до того, що пошта буде йти довго і нерегулярно, деякі листи загубляться, а від ваших близьких ви отримаєте листи пізніше, ніж вони від вас. Після прибуття на місце постарайтеся відразу ж з’ясувати свою власну адресу і повідомте її потрібним людям. Постарайтеся пробитися в Інтернет. Спробуйте знайти контакт із зв’язківцями чи штабними і подзвонити додому. Підтримуйте зв’язок з близькими, вони хвилюються за вас.

• Починайте інтенсивно тренуватися. Більше поту – менше крові. Чим краще ви підготовлені, тим більше шансів у вас вижити. Якщо ви їдете в пустелю, починайте бігати у важкому і теплому одязі з бронежилетом поверху, непогано бігати також по сходах вгору-вниз. Збільшуйте тривалість тренування. Якщо вам зараз важко, заспокойте себе думкою, що буде легше на війні. Пам’ятайте, що важливою є витривалість, а не розмір м’язів. Розмір – для краси, витривалість – для справи. Також дуже рекомендую марш-кидки з повною викладкою, навчальні тривоги і побудки ночами. Всі ці заходи загартовують дух військовослужбовців, їх здатність виконувати бойове завдання і підвищують ймовірність їх благополучного повернення додому.

• Будьте професіоналом в тому, чим вам доведеться займатися на війні. Але при цьому вміння стріляти з різного виду зброї (в тому числі і майбутнього супротивника), використовувати гранати, міни, вибухівку, водити різні види автотранспорту, надавати першу медичну та психологічну допомогу, володіти бойовими єдиноборствами, читати карту і орієнтуватися на місцевості вкрай необхідні професійному військовому, коли він вирушає на бойові дії.

• Вивчіть хоча б кілька фраз з мови потенційного противника. Вивчіть хоча б поверхово історію, культуру, психологію цього народу (народів). Література також непогано відображає національний характер. Вивчайте свого супротивника.

• Вчіться насолоджуватися малим – ковтком води, свіжим вітрям, сигаретою, бесідою. Навчіться наче смакувати цим, цінуйте це.

• Спіть на жорсткому і незручному. Звикайте спати мало і уривками.

• Якщо погана погода – обов’язково тренуйтеся на вулиці.

• Намагайтеся розвивати інтуїцію. Правда, не знаю, як…

• Зміцнюйте духовний стрижень. У кожного своє. Віра в Бога, медитація, любов до жінки чи сім’ї, творчість – вірші чи ведення щоденника. Якщо у вас сильний дух, то ви пройдете все з честю.

• Збирайте всю доступну інформацію: на який термін ви їдете (не забувайте, терміни змінюються, як правило в сторону збільшення), в складі яких підрозділів (одиниць), яке будете виконувати завдання, в якому регіоні і т.д.

• Будьте готові померти. Це теж зброя. Всі рано чи пізно помруть, така плата за життя. Як не парадоксально, але якщо ви готові померти, то у вас збільшуються шанси вижити і перемогти.

• Якщо ви знаєте, з ким конкретно їдете на війну, потоваришуйте з цими людьми. У колективі легше вижити. Підтримуйте колектив і колектив підтримає вас. Зробіть так, щоб вас поважали. Поважайте себе та інших. Якщо потрібно поставити себе в колективі – будьте рішучими і жорстокими. Але ставтеся до товаришів зі щирим серцем. Найчастіше важливим є не буква закону, а дух. Постарайтеся створити з колективу боєздатну команду, що непросто – потрібно притиратися один до одного. Це приходить з часом, якщо прикладати до цього зусилля.

За матеріалами: LastDayClub

загрузка...
Loading...

Коментарі