Турчинов вважає, що Україні треба приєднатися до європейської системи ПРО та ППО

13.04.2016 16.25

wp-content/uploads/2016/04/55f97c92d8b65_Turchinov5.jpg

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов вважає, що країні необхідно стати частиною системи протиповітряної і протиракетної оборони в Європі. Також секретар РНБОУ стверджує, що для поліпшення оборони Україні необхідно відновити ракетний щит країни. Про це йдеться на сайті РНБО.

«Сьогодні одним із важливих завдань для посилення оборони і безпеки нашої країни є відновлення ракетного щита. Україна повинна захистити себе і стати частиною надійної і ефективної системи протиповітряної і протиракетної оборони в Європі – непроникною для ракет і авіації», – наводить слова секретаря прес-служба РНБО.

Раніше Олександр Турчинов неодноразово заявляв про те, що Україна має намір працювати над відновленням ракетного потенціалу країни, і не виключав, що київська влада може розгорнути компоненти американської глобальної системи ПРО на своїй території. Цей крок продиктований «ядерної небезпекою», яка, на думку Турчинова, виходить від Росії. «Не виключаю, що для захисту від ядерної небезпеки ми змушені будемо проводити консультації щодо розміщення компонентів системи ПРО на території України», – заявляв раніше секретар РНБОУ.

загрузка...
Loading...

Коментарі