Рівненські АТОшники проти того, щоб влада ділила їх на «своїх і чужих»

28.03.2016 10.20

АТО

Днями представники Рівненського обласного осередку «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» долучилися до зустрічі з представниками влади і міського комісаріату.

Під час заходу підіймалися питання соціального, побутового, правового та інших видів державних гарантій забезпечення родин воїнів АТО. Як зазначають рівненські АТОшники, вони вважають такі зустрічі дуже важливими, адже учасники неоголошеної війни на Донбасі потребують постійного супроводу і адаптації. Як зазначив заступник голови обласного осередку Олександр Зайчук, такі зустрічі мають носити постійний характер. Про це прес-служба повідомляє  Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».

– Кожен громадянин, який виконав свій обов’язок, має відчувати опіку держави. В свою чергу, ми будемо постійно організовувати подібні зустрічі не лише з владою і військкоматом, а й представниками центра зайнятості. Від членів організації додам, що хочемо,  аби влада не ділила учасників АТО на «своїх і чужих», – додав Олександр Зайчук. – Комусь дали землю і пільги, а інших «ганяють» з папірцями по кабінетах. Комусь все, а комусь нічого. Усі, хто був на війні, повинні отримувати усю повноту допомоги. А ми, як громадська організація, слідкуємо, аби цим не спекулювали чиновник.

загрузка...
Loading...

Коментарі