Псевдоволонтери розкривали позиції ЗСУ, що призвело до загибелі бійців – волонтер

20.04.2016 20.42

Позиції ЗСУ

Викрита група псевдоволонтерів, яка возила у віддалені точки АТО їжу. Після звітів таких волонтерів терористи дізнавались точну дислокацію бійців ЗСУ, в результаті українські бійці зазнали серйозних втрат особового складу. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив волонтер Тимофій Златкін.

19 квітня Златкін особисто передав спецслужбам України зібрану, на цих «волонтерів», інформацію. Волонтер зауважив, що троє «перевертнів» нібито контактували із окремими військовими начальниками, які і розкривали позиції ЗСУ. Псевдоволонтери возили атомникам їжу.

«Сьогодні переданий матеріал на трьох псевдоволонтеров.

Возять вони на самий край, щоб ви розуміли, їжу! Всього пару питань викликали їх акаунти в соцмережах. Перше, заходячи на їх сторінки, кидається в очі – сотні спільних друзів. Причому, обдзвонивши півтора десятка, так і не почув довгоочікуваного «так, знаю особисто», замість «так хз, кого тільки у мене під френдів немає».

Друге, і ГОЛОВНЕ: фото та відео звіти цих горе волонтерів…
– докладні відео маршрутів пересувань на нашій стороні
– фото з вогневих позицій наших військ
– фото техніки і особового складу без дозволу (а часом і з дозволом!)
– фото замаскованих позицій, у тому числі вогневих, ВОПів, секреток тощо. І повірте, якщо я кажу про тисячі фотографій – не перебільшую», – повідомив Златкін.

Златкін таким чином підвів до того, що через таких «діячів» ЗСУ втрачають своїх бійців.

«А не секрет, що останні пару місяців точність попадання противника по наших позиціях, наприклад, запальними – збільшилася втричі. Не буду поки викладати прямі посилання на згаданих виродків-«волонтерів» –вони підуть у розробку спецслужбами ВКР та СБУ. Одна деталь – тільки з однієї фотографії, зробленої одним виродком, на нашій позиції вже є шість двухсотих», – резюмував волонтер.

загрузка...
Loading...

Коментарі