Офіцери зі зв’язків з громадськістю ЗС США та Канади зустрілися зі студентами-журналістами

23.09.2016 23.46

  1. 04+2
  2. 02+0
  3. 06+5
  4. 03+1
  5. 09+8
  6. 07+6

 

На факультеті журналістики Львiвського нацiонального унiверситету iменi Iвана Франка відбулося засідання круглого столу на тему: «Робота спеціалістів зі зв’язків з громадськістю армій США та Канади у демократичному суспільстві». Про це «ЗСУ інфо» повідомив офіцер львівського інформаційного центру Віталій Іванов.

Просвітницький захід для студентів 1-3 курсів було організовано представниками Управління комунікацій та преси Міноборони України за участі американських та канадських спеціалістів зі зв’язків з громадськістю, професорсько-викладацького складу.

– Ми знаємо, що армійське середовище є досить специфічним: з певними обмеженнями в подачі інформації, дотриманням режиму таємності тощо. Саме тому в майже усіх арміях світу є військовослужбовці, яким надано право спілкуватися з представниками громадськості та ЗМІ для інформування суспільства, – зазначив завідувач кафедри теорії і практики журналістики професор, доктор історичних наук Іван Крупський.

У свою чергу офіцери зі зв’язків з громадськістю капітан ЗС США Скотт Кун та капітан ЗС Канади Дерек Рейд розповіли студентам про свою роботу та поділилися власним досвідом щодо співпраці із представниками ЗМІ. Вони детально поінформували про підготовку інформації та шляхи її розповсюдження, акцентували увагу на тому, що в їхніх арміях не забороняється солдатам спілкуватися з пресою, навіть заохочується.

– Однак, у нас до таких спікерів є і свої вимоги – фаховість, межі компетенції, правдивість наданої інформації. Ми дуже ретельно слідкуємо за тим, аби опублікована інформація відповідала б дійсності, – зазначив капітан Скотт Кун.

Згодом, під час неформального спілкування іноземцям було задано чимало запитань. Зокрема, молодь цікавилася тим, яким чином подати інформацію аби вона не виглядала свідомою пропагандою, чи є межа гуманності під час опису ворога, яким чином збирати та оприлюднювати інформацію під час бойових дій аби не зашкодити своїм військам тощо.

За браком часу багато запитань залишилося без відповіді, тож було досягнуто домовленості про те, що гості нададуть, за потреби, відповіді на них за допомогою електронного листування.

загрузка...
Loading...

Коментарі