На Львівщині зенітники навчали юнаків азам військової справи

06.06.2016 10.10

2

На базі Теребовлянського зенітного ракетного полку відбулися навчальні збори з військово-патріотичного виховання з молоддю випускних класів міста Новий Розділ. Про це «ЗСУ інфо» повідомила начальник прес-центру Повітряного командування «Захід» майор Ірина Баранова.
Офіцери в якості інструкторів провели з юнаками заняття зі стрільби та військово-медичної підготовки. Спільно з військовими хлопці потренуватись у збиранні-розбиранні автомату, а у мінізмаганнях перевірили свою вправність та влучність. Після насичених занять, гості мали змогу перейнятись духом військового повсякдення й побуту. Екскурсія розташуванням закінчилася демонстрацією документального фільму з кадрами з історії частини та її сьогодення та спільним обідом у солдатській їдальні.

– Роль військово-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах, коли необхідно відроджувати могутню українську націю на фоні існуючої збройної агресії, не можна недооцінювати, – говорить заступник командира полку по роботі з особовим складом підполковник Ігор Шпаргалюк. – Діти-випускники шкіл, з якими проводились збори, це майбутнє України, і яким йому бути, наразі залежить від нас. Сподіваюсь, що за час перебування у частині учні навчились не тільки надавати першу медичну допомогу та стріляти, але й пройнялись духом патріотизму та вірності громадянському обов’язку щодо захисту суверенітету та недоторканості нашої славної землі.

1

загрузка...
Loading...

Коментарі