Україна дебютувала на DIMDEX-2016

04.04.2016 10.20

wp-content/uploads/2016/04/031440.jpg

Броньовані катери, плавучі доки, високоточне озброєння, автомобільна техніка й амуніція українського виробництва – ці позиції, представлені підприємствами «Укроборонпрому», зацікавили Міністерство оборони Катару на Міжнародній виставці з морської оборони DIMDEX-2016. Про це повідомили в прес-службі концерну.

ДП «Спецтехноекспорт», що є провідним спецекспортером ДК «Укроборонпром», забезпечив вдалий дебют України на провідній виставці морської техніки та озброєння.

«Ми спостерігаємо великий інтерес представників Катару до продукції українського військово-промислового комплексу. Усі українські підприємства, продукція яких представлена на виставці, здатні виконати замовлення будь-яких обсягів. Тож підписання нових контрактів на виробництво техніки сприятиме їх розвитку та посиленню міжнародної співпраці. До того ж залучення валютної виручки дозволяє переозброїти українську армію без додаткового навантаження на платників податків», – заявив очільник української делегації Владислав Бельбас.

Продукцію українських виробників на DIMDEX-2016 представляють 6 українських виробників: ДП «Новатор», КБ «Луч», ПАТ «АвтоКрАЗ», Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт», ХДЗ «Паллада».

Активну участь в організації участі українських компаній у виставці взяв Посол України в Катарі Євген Микитенко. Він особисто презентував високопоставленим чиновникам Катару можливості українського військово-промислового комплексу.

DIMDEX є катарською версією відомої азіатської виставки IMDEX Asia, що проводиться в Сінгапурі у непарні роки. Виставку підтримують Еміратські ВМС Катару (QENF). Вона проходить під патронажем заступника командувача ПС Катару, спадкоємця престолу Sheikh Tamim bin Hamadal-Thani. На виставці DIMDEX-2016 представлена продукція компанії оборонного комплексу з України, США, Туреччини, Німеччини, Великої Британії, Італії та Франції.

загрузка...
Loading...

Коментарі