Пентагон представив стратегію стримування агресії Росії

28.04.2016 22.11

США

Глава Пентагону Ештон Картер представив стратегію стримування російської агресії, повідомляє «Голос Америки». Він констатував, що Росія намагається зруйнувати сформований світовий порядок, при цьому зазначивши, що США не прагнуть до конфронтації з Москвою.

Свою стратегію Картер презентував комітету сенату США з асигнувань, що розглядає пропозиції міністерства оборони з питань бюджету на 2017-й фінансовий рік.

Відповідно до ініціативи Білого дому, як і повідомлялося раніше, в проекті бюджету передбачено збільшення оборонних витрат США в Європі до $ 3,4 млрд в 2017 фінансовому році, в чотири з гаком рази в порівнянні з попереднім.

Ці кошти витратять на розміщення в Європі військової техніки, обладнання та трьох бригад, які перебувають в стані бойової готовності, в тому числі одної бронетанкової.

Міністр повідомив, що США поставлять Англії малопомітні винищувачі F-35 – одну з новітніх розробок Пентагону.

– З урахуванням використання Росією методів гібридної війни, прикладом якої стала поява «зелених чоловічків» в Україні, в бюджеті закладено кошти на збільшення присутності американських сил спеціальних операцій на ротаційній основі для проведення навчань на європейському континенті», – додав Картер.

Найбільш актуальні вкладення для стримування мілітаристської Росії включають передові системи ППО/ПРО наземного базування, протикорабельну зброю, ударні бомбардувальники далекого радіусу дії, нові автоматизовані системи та високотехнологічні розробки, серед яких – електромагнітна рейкова гармата, лазерна зброя, нові системи радіоелектронної боротьби, космічні та кібернетичні технології.

загрузка...
Loading...

Коментарі