Бундесвер: Росія не повинна навіть думати про виклик балтійським країнам

18.04.2016 13.53

Урсула фон дер Ляйен

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен заявила, що Росія не повинна навіть думати про те, що може кинути виклик балтійським країнам.

«Росія не повинна навіть думати про те, що може кинути виклик балтійським державам», – заявила міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен. Політик також послала чіткий сигнал Польщі: «Ми повинні переконати наших союзників на східному фланзі НАТО в тому, що вони можуть відчувати себе в безпеці». Про це вона сказала під час конференції на Глобальному форумі з безпеки в Братиславі.

Урсула фон дер Ляйен дала зрозуміти, що не вважає Росію ворогом західних держав, але до неї не можна продовжувати відноситися як до партнера, тому що «по відношенню до своїх сусідів Кремль демонструє силу точно так, як це відбувалося в минулому».

Міністр оборони Німеччини нагадала про липневий саміт НАТО у Варшаві, метою якого є розробка нової концепції розміщення військ Альянсу на його східному фланзі.

Під час конференції на Глобальному форумі з безпеки в Братиславі Урсула фон дер Ляйен говорила про те, що НАТО має бути більш гнучким у своїх діях, щоб в разі небезпеки, війська могли переміщатися в потенційно гарячі точки протягом кількох годин. «Досвід США підказує, що це можливо», – підкреслила політик.

radiopolsha.pl

загрузка...
Loading...

Коментарі