«Україна і моя сім’я – це найцінніше, що в мене є»

06.07.2014 13.12

img2010256Кожен тиждень його УРАЛ з синьо-жовтим прапором за кабіною полишає за собою тисячі кілометрів, доставляючи на передову запчастини, продукти харчування та все що необхідно для виконання бойового завдання.

Федір Архипчук – доброволець, один з тих, хто покинули все і поповнили ряди української армії.

Уроженець Фастова, Київської області, Федір свого часу пройшов строкову службу у Національній Гвардії України. Звільнився молодшим сержантом, командиром автомобільного відділення. Повернувшись на «гражданку», розпочав трудовий шлях, влаштувавшись слюсарем у моторовагонне депо станції Фастів-1. Наполегливо працюючи, зміг здійснити мрію дитинства – стати машиністом електропоїзда, а потім і машиністом-інструктором по підготовці молодих керманичів. Але й на цьому Федір він не зупинився, і в 2011-му році вступив до Харківської академії залізничного транспорту.

Після анексії Криму Росією, Федір зрозумів, що не зможе сидіти, склавши руки, і одним із перших відправився до Фастівського військкомату з проханням зарахувати його до лав Збройних Сил України. Звідти був направлений для проходження служби в Білоцерківський зенітний ракетний полк 8-го армійського корпусу, водієм роти матеріального забезпечення.

У Федора була можливість залишитись на перевезеннях у межах Білоцерківського гарнізону, але з такою перспективою він категорично не погодився. Маючи бажання бути більш корисним Батьківщині, звернувся до командира з проханням поставити його на рейси по забезпеченню підрозділів полку, що знаходяться на бойовому чергуванні на півдні країни.

Кожен тиждень його УРАЛ з синьо-жовтим прапором за кабіною полишає за собою тисячі кілометрів, доставляючи на передову запчастини, продукти харчування та все що необхідно для виконання бойового завдання.

Федір щиро надіється, що і завдяки його скромній праці, над нашою Україною невдовзі буде мирне небо, і він знову зможе повернутися до своєї родини та улюбленої справи.

Вдома його чекають. Кохана дружина та двоє чудових дітей: син 15 років та 13-річну дочка.

– Україна і моя сім’я – це найцінніше, що в мене є, – говорить сам Федір.

V_2014_07_04_005

загрузка...
Loading...

Коментарі