Отримавши повістку, киянка не стала сумніватися

08.05.2014 15.16

img03114Дитячі спогади молодшого сержанта Ірини М. тісно пов’язані з армійським життям. Її батько був військовим, служив, в основному, у віддалених гарнізонах. Тому військова життя її родини згодом вплинула на професійний вибір дівчини.

Ірина успішно завершила навчання в Красноградському медичному училищі, що на Харківщині. Проживаючи з чоловіком в Києві, працювала медичною сестрою в морівській лікарні на Чернігівщині. Батько Ірини, Юрій Вікторович, радив їй укласти з командуванням одного з навчальних центрів Збройних Сил України контракт і почати військову службу, проте з прийняттям рішення дівчина зволікала.

– Але, отримавши мобповістку з військкомату, я прийняла остаточне рішення – служити, – каже Ірина. – Мій чоловік працює в оборонній сфері і не підлягає мобілізації. Тому мені, як кажуть, випало служити за двох.

Ось уже більше місяця Ірина носить військову форму і виконує обов’язки військового медика. Можливо, і не дуже легко швидко адаптуватися до армійської служби, але дівчина не скаржиться:

– Мій вибір свідомий, я знала, куди йду і що мені належить робити. Разом зі старшим сержантом Людмилою П., яка прибула з чернігівського госпіталю, ми виконуємо тут всі завдання і готові до будь-яких умов роботи заради миру і спокійного життя громадян нашої Батьківщини, – запевняє молодший сержант.

Олександр Парій

загрузка...
Loading...

Коментарі