Хет-трик українського танкіста

07.09.2014 13.58

Танкіст Микола Тішик з 51-ої Волинської механізованої бригади на своєму танку Т-64Б знешкодив відразу три ворожих російських танка Т-72. Про це написав на своїй сторінці в Facebook запорізький волонтер Денис Пятигорець.

Як повідомляє волонтер, це сталося в зоні проведення АТО, коли один з українських блокпостів атакували три російських танка Т-72. Протистояти танкам наші хлопці не могли – у них не було протитанкових засобів, але українці не відступили і прийняли бій. Поки танки з наклейками «Спецназ Оплот» обстрілювали з великої відстані наш блокпост, бійці по рації просили допомоги від артилерії або авіації, давали координати цілі, але допомоги не було.

І тут на допомогу нашим з лісосмуги вийшов наш танк Т-64Б Миколи Тішика.

З першого ж пострілу Коля підбив один з танків противника. «І поки два інших збирали в кулак залишки хоробрості, став маневрувати між блокпостом і ворогом, щоб повести їх за собою подалі від блоку», – пише Пятигорець.

Два танки, що залишилися, кинулися в погоню за українською машиною.

«Коля маневрував, а вперті «старші брати» тупо перли по прямій, щоб не втрачати швидкість. Зрозумівши такий маневр, Коля заманив цих двох шанувальників «ГЛОНАСС» прямо в болото, – продовжує Пятигорець. – В результаті гонки, один Т-72 потонув, а другий загруз в трясовині. Російські танкісти кинулися навтьоки і залишилися живі».

Після цього герой-танкіст, який врятував своїх побратимів на блокпосту, не розгубився і за допомогою троса витягнув загрузлу в болоті машину, на якій і приїхав до табору своєї 51-ї бригади.

«За проявлений героїзм країна нагородила Колю… відпусткою!!! Так що ось які хлопці живуть поруч з нами!!!», – підсумував Денис Пятигорець.

загрузка...
Loading...

Коментарі